Hakkımızda

HH Yapı her projede çağdaş mimari anlayışı, depreme karşı güvenilirliği, estetik detaylara verilen önem ve tüm ihtiyaçlara cevap veren ergonomik çözümleri ile daha zevkli yaşam alanları yaratıyor. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara imza atmak olarak belirleyen HH Yapı, her proje sonunda bir sonraki proje için çoktan çalışmalara başlamış oluyor.

 

HH Yapı, hedeflerine ulaşmak için gerek duyduğu proje üretimi, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini bünyesinde barındıran güçlü bir şirket. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi diğer hizmetler ise alanlarında en iyilerden oluşan deneyimli ekipler tarafından hayata geçirilip yürütülüyor.

 

HH Yapı her yeni projesini, konutların dayanıklılığından güvenliğine kadar, çevre düzenlemesinden estetik her türlü ayrıntıya kadar her detayı etraflıca değerlendirip; titiz çalışmalar sonucunda yaşam alanı haline getiriyor. Mekanın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretiyor.

Barbaros mah. Ardıç varyap meridian sitesi, c blok kat:22 no:169 Ataşehir / İstanbul

Tel: +90 216 350 63 63

E-mail: info@hhyapi.com.tr

BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

 HH YAPI VE VOG YAPI  ORTAK ŞIRKET OLUŞUMUDUR

www.hhyapi.com.tr  Copyright © Tüm Hakları Saklıdır

design by CUKUROVA